logo

ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO 2019/2020

Szanowni Rodzice, Drodzy Uczniowie, Nauczyciele i Pracownicy Szkoły!

Za nami kolejny rok nauki szkolnej. Niebawem udamy się wszyscy na zasłużony odpoczynek. Cieszę się, że był to czas bezpiecznej nauki i zabawy dzieci, które pod troskliwą opieką wychowawców zdobywały nowe doświadczenia edukacyjne. W związku z trwającą pandemią i ograniczeniem funkcjonowania szkół uroczystość wręczenia świadectw, nagród i pożegnanie klasy VIII odbywa się w zmienionej formule. Nauczyciele jak co roku motywowali Was do działania i wytężonej pracy oraz odkrywali Wasze talenty. A Wy Kochane Dzieci, Drodzy Uczniowie odwdzięczaliście się solidną pracą i zaangażowaniem w życie szkoły. Godnie reprezentowaliście szkołę w różnych akcjach, konkursach, zawodach sportowych często uzyskując bardzo dobre wyniki.

Nie byłoby tak dobrych wyników gdyby nie Wasi rodzice. Dlatego pragnę serdecznie podziękować wszystkim rodzicom za trud wychowawczy, który wkładacie każdego dnia w wychowanie swoich dzieci. Bardzo serdecznie dziękuję Wszystkim Rodzicom na czele z Radą Rodziców Szkoły, którzy mają udział w budowaniu pozytywnego wizerunku szkoły. Dziękuję za pomoc w organizacji imprez szkolnych, wycieczek, udział w akcjach i projektach. Dziękujemy za to, że doceniacie naszą pracę, za dobre słowo, życzliwość i wsparcie. Dziś w imieniu Rady Pedagogicznej i Pracowników szkoły pragnę Wam serdecznie za to podziękować. Dziękuję również nauczycielom i wychowawcom. W tym roku szkolnym musieliśmy się mierzyć z wieloma trudnościami niezależnymi od nas. Dlatego tym bardziej dziękuję Wam za podejmowany wysiłek i pracę. Dziękuję za to, że dbacie zarówno o edukację naszych uczniów jak też o ich bezpieczeństwo. Podziękowania składam też Pani sekretarce, Pani z obsługi szkoły i Panu konserwatorowi.

Specjalne słowa pragnę skierować do klasy VIII z którą dzisiaj się pożegnamy. Dom rodzinny i szkoła są miejscami, w których przygotowujecie się do dorosłości, ale od Was zależy jak wykorzystacie wiedzę i doświadczenie. Życzę Wam, abyście zawsze w życiu dokonywali dobrych wyborów, wierzyli w swoje możliwości i mieli poczucie swojej wartości. Wierzę, że takie wartości jak dobro, prawda, przyjaźń, szacunek do drugiego człowieka będą w Waszym życiu bardzo ważne. Życzymy absolwentom dostania się do wymarzonych szkół i realizacji marzeń.

Wszystkim życzę udanego i spokojnego wypoczynku. Odpoczywajcie bezpiecznie abyśmy po wakacjach mieli dużo energii na nowe edukacyjne wyzwania.
Dyrektor Szkoły
Małgorzata Piekarska